Květen 2010Black Eyed Peas - Rock That Body

15. května 2010 v 18:37 | aminka blogu

Black Eyed Peas - Imma Be Rocking That Body

15. května 2010 v 18:35 | aminka blogu

Justin Bieber - One Time

15. května 2010 v 18:33 | aminka blogu

Justin Bieber - One Less Lonely Girl -video

15. května 2010 v 18:31 | aminka blogu

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris -video

15. května 2010 v 18:28 | aminka blogu

VANESSA HUDGENS & ZAC EFRON "POSTAVILI" NEMOCNICI!

15. května 2010 v 18:11 | aminka blogu

VANESSA HUDGENS & ZAC EFRON "POSTAVILI" NEMOCNICI!

STARS: Vanessa Hudgens & Zac Efron
Zdroj: Profimedia.cz
Svou slávu dokáží využít pro dobrou věc!
Dlouhou dobu čekali malí pacienti na otevření své vlastní nemocnice. Minulé úterý se jim jejich přání konečně splnilo a v Los Angeles byla zprovozněna nová dětská nemocnice Estrellas Por La Vida!

Zahajovací večírek proběhl se vší parádou a nechyběly na něm ani slavné stars, jako například Kenny Ortega nebo Zoe Saldana. Hlavními hvězdami byli ale Zac Efron (22) a Vanessa Hudgens (21).

Oba totiž za nemocnici bojovali od samotného začátku a dokonce sehnali několik sponzorů, kteří přispěli opravdu vysokými částkami.

"Je smutné, když je kdokoliv nemocný a když jde o dítě, je to ještě tragičtější," řekla k tomu Van a Zac poznamenal:"Jsem rád, že jsme pomohli tuto nemocnici postavit!"

Oba také přislíbili, že čas od času do nemocnice zajdou, aby potěšili malé pacienty. Ti se tu budou léčit převážně z různých druhů rakoviny a nemocnice by navíc chtěla otevřít své dveře i chudým dětem ze všech koutů světa.

Pomohla bys taky?


SELENA GOMEZ: KISS AND TELL

15. května 2010 v 18:09 | aminka blogu

SELENA GOMEZ: KISS AND TELL

MUSIC: Selena Gomez: Kiss and Tell - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Děsně unavená se cítí Selena Gomez (17). Jen co objela americké obchody, aby představila svou módní značku Dream Out Loud, začalo cestování nanovo...

Tentokrát se však zpěvačka vypravila do Evropy, aby tu představila své album Kiss and Tell, které tu právě teď vychází. Nyní je však zpátky v L.A. a říká, že je "úplně vyřízená"! Z čeho?"Stále jsem dávala ty samé rozhovory," vysvětluje.

"Každé ráno jsem se probouzela s tím, že mám před sebou tři interview a všechna na jedno téma - mé CD Kiss and Tell," naříká Selena a se smíchem dodává: "Netušila jsem, že v Evropě existuje tolik časopisů! Obávám se ale, že všechny budou příští týden psát to samé!"

Přestože je Disney star vyčerpaná, cítí se šťastná. "Sice si stěžuju, ale na druhou stranu jsem ráda, že o mě mají lidé zájem," řekla ještě Selena a na závěr vzkázala: "Svou hudbu dělám pro vás!"


Podívej se na song Naturally z alba Kiss and Tell


DEMI LOVATO & JOE JONAS! CHODÍ SPOLU?

15. května 2010 v 18:06 | aminka blogu

DEMI LOVATO & JOE JONAS! CHODÍ SPOLU?

STARS: Demi Lovato & Joe Jonas! Chodí spolu? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Novou přítelkyni má podle jednoho amerického magazínu Joe Jonas! A není jí nikdo jiný, než Disney star Demi Lovato! Je to ale pravda?
Zdá se, že ano! Joe totiž vzal Demi na hodně významnou večeři, která se konala po udílení Oskarů. 

"Nebyla to velká akce. Kevin tam měl Danielle, Nick dorazil sám, Joe šel s Demi a nakonec přišli rodiče kluků,"prozradil jeden ze zaměstnanců restaurace a podle něj se k sobě Joe a Demi chovali moc hezky!

"Pořád se jeden druhého ptal, jestli něco nechce a viděl jsem, jak se drželi za ruce," sdělil ještě číšník.

Znamená to tedy, že jsou pár? "Nejsme, ikdyž by to bylo milé," připustila Demi a dodala: "Joe je můj nejlepší přítel a vždycky bude!"

Jejich přátelství trvá už od natáčení filmu Camp Rock a společné večeře i jiné významné akce prý nejsou výjimkou. "Vídáme se často. Mám jen málo opravdových přátel a Joe je jeden z nich," svěřila se Disney star s tím, že Joe je naprosto úžasný a nechce o něj přijít...

A co na to prostřední z bratrů Jonasových? Ten jen s tajemným úsměvem na tváři poznamenal, že to nechce komentovat...

Pusť si společný song Demi a Joea Make A WaveKRVAVÁ DEMI LOVATO!

15. května 2010 v 18:03 | aminka blogu

KRVAVÁ DEMI LOVATO!

STARS: Krvavá Demi Lovato! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
S krví na tváři se nedávno před objektivy fotografů objevila Demi Lovato. Ne, neboj se, nestal se jí žádný drsný úraz! Disney star jen byla namaskovaná do TV seriálu Chirurgové, ve kterém se už brzy objeví.

"Jsem nadšená," tweetovala Demi ihned po natáčení: "Hraním v seriálu Chirurgové se mi splnil jeden z mých největších snů!"

"Herci měli z účinkování Demi trochu strach. Všichni jí znají jako Disney star, jako Sonny a měli vůči ní spoustu předsudků," prozradil producent Chirurgů a dodal: "Nakonec ale všechny okouzlila svou milou povahou. Je opravdu radost s ní pracovat!"

Demi si zahraje pacientku, kterou doktor Alex Karev (Justin Chambers) a doktorka Arizona Robbins (Jessica Capshaw) léčí ze schizofrenie. V USA by se tato epizoda měla objevit v televizi již v květnu. Kdy se dostane k nám, to se zatím neví.

JUSTIN BIEBER - ZÍSKEJ AUTOGRAM!

15. května 2010 v 18:00 | aminka blogu

STARS: Justin Bieber - Získej autogram! - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Miluješ Justina Biebera, ale je ti jasné, že tohohle týpka asi nikdy nebudeš mít možnost sbalit? Tak měj doma alespoň něco, čeho se dotkl, napiš si o jeho vlastnoruční podpis...

Krok 1

Připrav si všechno, na čem chceš mít Justinův podpis. Může to být fotka, tričko... Určitě ale vyber něco lehkého, musíš totiž zaplatit poštovné do Ameriky a zpátky! 

Krok 2

Napiš Justinovi dopis! Buď milá, představ se a jestli chceš, klidně přidej svoji fotku. Nezapomeň, že každé ho potěší, když mu pochválíš jeho práci...

Krok 3

Piš anglicky a hlavně piš rukou. Dej si na dopisu záležet, aby Justin viděl, že máš o něj skutečný zájem a nejsi jen lovec autgramů. Ty stars nenávidí!

Krok 4

Nezapomeň uvést svoji zpáteční adresu. Nejlépe uděláš, když ji rovnou nadepíšeš na obálku se známkou a tu pak pošleš se svou žádostí.

Krok 5

Dopis pořádně zalep a odnes na poštu. Tam ti řeknou, jakou hodnotu má mít známka do USA. Na dopis pak čitelně a správně napiš tuhle adresu:

Justin Bieber
c/o Island Def Jam Group
Worldwide Plaza 825 8th Ave 28th Floor
New York, NY 10019 USA

Krok 6

Buď trpělivá! Justin dostává od svých fanynek tisíce dopisů a navíc cesta do USA a zpátky může trvat několik týdnů. Hodně štěstí!

CAMP ROCK 2: THE FINAL JAM!

15. května 2010 v 17:52 | aminka blogu

CAMP ROCK 2: THE FINAL JAM!

FILMÍKY A TV: Camp Rock 2: The Final Jam! - foto
Zkoukni prodloužený trailer...
Všichni Camp Rockeři jsou zpátky a touží po rocku! Včetně Mitchie, která tuší, že léto nebude jen plné hudby, ale také cool zážitků. A taky že jo! Kapela Connect 3 se vrací z turné a chystá se v kempu zůstat celé léto, Shane chce totiž pokračovat v románku s Mitchie...

Jenže, na druhé straně jezera se blyští nový Camp Star. Bohatý hudební tábor nadupaný technickými novinkami a hlavně financovaný ex-členem Brownovy kapely - Aexlem Turnerem, který chce z Camp Rocku ukrát instruktory! Jak to dopadne? To se ukáže při finálovém Jamu!

Camp Rock 2 bude zase pecka a dlouhé čekání na jeho premiéru, která bude 3. září, ti teď zpříjemný zbrusu nový prodloužený trailer. Mrkni na něj.SELENA GOMEZ: "MÁM MATURITU!"

15. května 2010 v 17:45 | aminka blogu

SELENA GOMEZ: "MÁM MATURITU!"

STARS: Selena Gomez:
Zdroj: Profimedia.cz
Tašku s učením teď může hodit do kouta Disney star Selena Gomez (17)! V pondělí totiž dostudovala svou střední školu a složila závěrečnou zkoušku! 

"Konečně mám maturitu! Mám vysvědčení," napsala Seli na svůj facebook a popsala, že předání víza při při tradičním americkém maturitním ceremoniálu, bylo opravdu úžasné!

Ten ale pro ni nebyl žádnou novinkou. Selena si totiž jen pár dní před tím vyzkoušela slavnostní akci "nanečisto". "Je to náhoda, ale zrovna jsme maturitu natáčeli i do filmu Monte Carlo, na kterém zrovna pracuji."

"Takže, když jsem si šla pak pro skutečné vysvědčení, vůbec jsem nebyla nervózní. Přesně jsem věděla, co mě čeká," zavtipkovala Sel s tím, že ve skutečnosti měla daleko větší trému, než když vchází na jeviště!

Zda se chystá pokračovat ve studiu na vysoké škole, zatím Selena neví. Prozradila ale, že v červenci startuje turné Kiss & Tell
se svou kapelou The Scene! Hodně štěstí Seli!

KRISTEN STEWART: "JSEM SAMA SEBOU!"

15. května 2010 v 17:38 | aminka blogu

KRISTEN STEWART: "JSEM SAMA SEBOU!"

STARS: Kristen Stewart:
Zdroj: Profimedia.cz

Každá hollywoodská star touží po tom, dostat se alespoň jednou za svůj život na titulku prestižního časopisu Elle! Hvězdě Twilight ságy Kristen Stewart se to podařilo!

A redaktorkám magazínu se zase podařilo, svléknout Kristen z tmavého outfitu a udělat z ní úplně jiného člověka! "Je z ní krásná dospělá žena. Myslím, že jsme odvedli skvělou práci," svěřila se šéfredaktorka.

A co na to filmová Bella? "Pořád od někoho slyším, že vypadám jako bezdomovec, tak jsem všem aspoň dokázala, že to tak není vždycky!"

"Ráda se obléknu hezky," vysvětluje Kristen: "Jenže nemůžu! Lidé na ulici mě pak poznávají a pokřikují na mě, a to je velmi nepříjemné."

Proto se prý Twilight star raději obléká nenápadně a když nemusí, tak se vůbec nemaluje. "Navíc jsem ráda sama sebou a nechci se nechat svazovat tím, co je zrovna módní a co ne!" Takže rozdrbané džíny a oprané tričko prý u ní budou mít místo vždycky.

Líbí se ti styl Kristen Stewart? Přihoď komentář..


MILEY CYRUS STRČILA DO KAPSY LADY GAGA!

15. května 2010 v 17:35 | aminka blogu

MILEY CYRUS STRČILA DO KAPSY LADY GAGA!

STARS: Miley Cyrus strčila do kapsy Lady Gaga! - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Bomba! Miley Cyrus opět potvrdila, že přesně ví, co dělá! Její pilotní song Can't be Tamed ke stejnojmennému albu je na světě teprve čtyři dny a už teď je jasné, že je to hit!

Jen za první den si na MySpace pecku poslechlo tolik fandů, že Smiley v pohodě strčila do kapsy Justina Biebera nebo takovou hvězdu, jako je Lady Gaga!

Svoji pozici pak potvrdila i vložením videoklipu na YouTube, kde jej během 24 hodin shlédlo více než dva a půl milionu nadšenců

A aby toho nebylo málo, další prvenství Miley Cyrus hlásí i z amerických rádií. Tam se song Can't Be Tamed stal za minulý týden nejhranější novou peckou. Uvidíme, jak dopadne u nás...

Líbí se ti nový klip Miley Cyrus Can't be Tamed?


Pomocte mi prosim vyhrat

2. května 2010 v 17:25 | aminka blogu
Ahoj omlouvám se že ruším , ale potřebovala bych tvoji pomoc zabere to jen chviličku. Stači když mi pomužeš a dáš mi hlasek. Byla bych ti strašně vděčná . Děkuju předem za každý hlásek co mi dáš .... Děkuju moc 
Lítej v tom se mnou. 
http://litejvtomsemnou.cz/?referal=2228&msgid=6


Ps: staci kliknout na ten odkaz